KONST / Litografier / Färglitografi 15597082
nr 1559 7082
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 35/360, "kräftpremiär". Färglitografi, bildmått: 39x54cm, yttermått inklusive ram: 62x73cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:07:17
28/8 16:58:17
100 kr
28/8 19:02:17